Piękno i design bram fasadowych wtopionych w elewację

//Piękno i design bram fasadowych wtopionych w elewację

Bramy fasadowe to coraz chętniej wybierane rozwiązanie, które pozwala na „ukrycie” bramy garażowej, dzięki zintegrowaniu jej wyglądu z wyglądem elewacji. Bramy fasadowe doskonale sprawdzają się w przypadku każdego budynku, gwarantując wysoką funkcjonalność. Dlaczego warto zdecydować się na zakup bramy fasadowej? Podpowiadamy.

Czym wyróżnia się brama garażowa fasadowa?

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów bram garażowych. Dzielimy je pod względem sposobu otwierania, konstrukcji, a także zastosowanych materiałów. Nowoczesnym rozwiązaniem, które coraz bardziej zyskuje na popularności, są bramy fasadowe. Łączą one piękny wygląd z wysoką funkcjonalnością.

Bramy fasadowe to jeden z wielu rodzajów bram garażowych, które mogą być stosowane w celu zabezpieczenia garaży w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych. Charakteryzują się estetycznym wyglądem, który można dopasować do wyglądu elewacji, bezproblemowym działaniem oraz trwałością. Konstrukcja bram fasadowych oparta jest na przemysłowej bramie segmentowej. Wygląd bramy fasadowej, o którym decyduje rodzaj jej wykończenia, można precyzyjnie dopasować do indywidualnych potrzeb oraz stylu architektonicznego budynku. Spójny wygląd budynku oraz garażu pozwala poprawić estetykę obiektu i otaczającej go przestrzeni.

Bramy garażowe fasadowe segmentowe i uchylne oferuje firma Hörmann, której znakiem rozpoznawczym są najwyższej jakości materiały, nowoczesne rozwiązania projektowe, ciekawy design, wysoka odporność na uszkodzenia i niezawodne działanie. Z przyjemnością doradzimy podczas wyboru modelu bramy garażowej oraz pomożemy w kwestii jej montażu i zastosowania rozwiązań technicznych, które zwiększają komfort i wygodę korzystania z przestrzeni garażu.

Zalety bram fasadowych Hörmann

Bramy fasadowe Hörmann to idealny wybór, jeżeli zależy nam na dopasowaniu wyglądu bramy do architektury budynku. Duża różnorodność materiałów wykończeniowych pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów, co jest jedną z największych zalet bram fasadowych. Firma Hörmann oferuje jedynie niezawodne produkty, które gwarantują 100% satysfakcji z codziennego użytkowania. Wysoka funkcjonalność oraz trwała i solidna konstrukcja, a także niskie koszty eksploatacji cechują m.in. uchylny model fasadowy ET500 oraz aluminiową bramę segmentową model ALR F42 marki Hörmann.

Brama ET500 Hörmann – fasadowa brama uchylna bez ocieplenia

Brama ET500 fasadowa uchylna to doskonały wybór dla osób szukających trwałej, bezpiecznej i solidnej bramy garażowej, której wygląd można dopasować do wyglądu elewacji.

KrakowBramy-brama-garazowa-fasadowa

Brama ET500 Hörmann – fasadowa brama uchylna bez ocieplenia

Uchylna brama fasadowa ET500 to model bez ocieplenia, który wyróżnia się bardzo cichą pracą oraz został wyposażony w wąską ościeżnicę ze zintegrowaną fotokomórką. Skrzydło bramy nie wychyla się poza otwór garażowy, co jest atutem w przypadku krótkiego podjazdu. Co więcej, model ten zajmuje mało miejsca pod nadprożem, doskonale sprawdzając się w garażach o niewielkim metrażu.

Brama fasadowa ET500 Hörmann to rozwiązanie, które podoła nawet bardzo intensywnemu użytkowaniu, gwarantując optymalną ekonomiczność.

Brama ALR F42 Hörmann – fasadowa brama segmentowa z ociepleniem

Brama ALR F42 fasadowa segmentowa powstała poprzez połączenie profili ramowych i płyt aluminiowych. Ocieplenie stanowi pianka poliuretanowa, która skutecznie chroni wnętrze garażu przed wychłodzeniem. Możliwość niestandardowego wykończenia tego modelu bramy pozwala na jego precyzyjne dopasowanie do koloru i rodzaju elewacji.

KrakowBramy-brama-garazowa-fasadowa-3

Brama ALR F42 Hörmann – fasadowa brama segmentowa z ociepleniem

Model ALR F42 zapewnia wygodne, bezproblemowe użytkowanie, może być zamontowany w garażach o niewielkiej powierzchni, a także pozwala znacząco ograniczyć koszty związane z codzienną eksploatacją.

Cicha praca, wygoda użytkowania, odpowiednia izolacyjność cieplna, a także możliwość dopasowania wyglądu bramy do stylu architektonicznego budynku to nie wszystkie zalety modelu ALR F42, bo wyróżnia się on również wyjątkową trwałością, dzięki której może być użytkowany przez długie lata.

 

Podsumowanie

Bramy fasadowe to nowoczesne, estetyczne i trwałe rozwiązanie, które można dopasować do indywidualnych potrzeb nie tylko pod względem wymiarów, ale także wyglądu. W przypadku bram fasadowych należy wcześniej zaplanować ich montaż, uwzględniając wybrany rodzaj bramy w projekcie garażu. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w montażu produktów Hörmann. Służymy radą podczas wyboru odpowiedniego modelu bramy garażowej, a także jej montażu i doboru rozwiązań technicznych, które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał pięknych, trwałych i niezawodnych bram garażowych.

2022-09-21T12:34:53+02:00